Firma ADEX

Od początku naszej działalności jako dystrybutor artykułów higienicznych zajmujemy się dostarczaniem i doradztwem w dziedzinie utrzymania czystości. Dzięki długotrwałej działalności znamy oczekiwania klientów i potrafimy się do nich dostosować. Nasza oferta sprzedaży obejmuje szeroką gamę produktów zróżnicowanych zarówno według cen, a także marki. Można u nas znaleźć, zarówno profesjonalne środki czystości, jak i podstawowe akcesoria higieniczne. Nasza firma współpracuje z wieloma firmami rozmieszczonymi na terenie całego kraju, a także poza jego granicami. Zajmujemy się kompleksowym zaopatrywaniem firm sprzątających, przychodni lekarskich, zakładów pracy, sklepów, szkół, warsztatów samochodowych i warsztatów blacharsko - lakierniczych.

Dystrybucja artykułów higienicznych

Jako dystrybutor artykułów higienicznych staramy się stale zapełniać ofertę produktami, które są aktualnie najbardziej potrzebne na polskim rynku. Wciąż staramy się być jak najbliżej klienta, by nasza oferta była dopasowana do Państwa potrzeb. W obecnej sytuacji, w dobie pandemii koronawirusa, środki czystości, ręczniki papierowe i czyściwa odgrywają znaczącą rolę. Warto pamiętać o tym, by tych najpilniejszych artykułów nigdy nie zabrakło w miejscach pracy, a także w domach. Jesteśmy w stanie zaoferować duży wybór środków czystości spośród bogatej oferty sklepu. Jeżeli poszukują Państwo zaufanego dystrybutora artykułów higienicznych, który zapewni w Państwa firmie komplet niezbędnych produktów chemicznych, jesteśmy otwarci na propozycję współpracy.

Artykuły higieniczne prosto od dystrybutora

Prezentowane w naszej ofercie produkty pochodzą od zaufanych i docenionych importerów. Proponujemy Państwu sprawdzone rozwiązania do łazienek i toalet publicznych oraz znajdujących się w miejscach często uczęszczanych przez ludzi. Zamówienia mogą składać Ci z Państwa, którzy potrzebują kilku produktów z różnych kategorii oraz klienci zamawiający hurtowe ilości. Jako dystrybutor artykułów higienicznych proponujemy rozwiązania jedno i wielorazowe do czyszczenia powierzchni, a także zwykłe, antybakteryjne i luksusowe środki do mycia rąk i ciała. Zapraszamy Państwa także do zapoznania się z szerokim wyborem sprzętów ułatwiających sprzątanie, typu rękawiczki, wiaderka i mopy!

Dlaczego ADEX?

Doświadczony dystrybutor artykułów higienicznych jest gwarancją dostarczenia niezbędnych produktów na czas, który w wielu przypadkach jest na wagę złota. Nie ma prywatnej posesji, przedsiębiorstwa czy placówki państwowej, której nie bylibyśmy w stanie dostarczyć materiałów oraz zadowolenia. Obojętnie od zamówionej ilości, artykuły higieniczne dotrą do Państwa kompletnie zapakowane i zgodne z zamówieniem. Zachęcamy do zadawania pytań oraz składania zamówień już dziś. Czystość doskonała na wyciągnięcie ręki.